الانزا

به الانزا خوش آمدید!

اینجا، شبیه به یک پاساژ فوق‌العاده بزرگ است با محصولات بسیار متنوع. هم برندهای نام‌آشنا و لوکس در آن پیدا می‌شود و هم محصولات با کیفیت و اقتصادی. به این ترتیب هیچ‌کس دست خالی از الانزا بیرون نمی‌رود و هر سلیقه‌ای، کالای دلخواهش را پیدا خواهد کرد.

وقتی وارد الانزا می‌شوید، یعنی که به سبک پوشش، ظاهر و البته سلامتی‌تان اهمیت می‌دهید. همین کافی است تا ما از شیک‌پوش بودن شما مطمئن باشیم. فرقی نمی‌کند چند ساله‌اید، کارتان چیست، در چه شهری زندگی می‌کنید و اصلا خانم هستید یا آقا؛ الانزایی بودن، برابر است با شیک‌پوشی.

الانزا Elanza

الانزا، دوست استایلیست شماست. تخصص‌اش این است که به شما نشان دهد چه لباس، عطر یا زینت‌آلاتی برازنده‌ی شماست و بهتر است از چه محصول آرایشی و بهداشتی استفاده کنید و بعد، به ساده‌ترین شکل ممکن، آن را در اختیار شما قرار ‌دهد.

ما، دو هدف اصلی داریم. یکی نشر لذت خرید آسان و راضی نگاه داشتن انواع سلیقه‌ها و دیگری، فراهم آوردن بستری برای معرفی، ارائه و فروش محصولات برای افرادی که هنوز بازار خود را پیدا نکرده‌اند یا دوست دارند بازار بزرگ مخاطبان الانزا را نیز محک بزنند.

الانزا Elanza

افق ما این است که مرجع مد و فشن باشیم. که هر کسی از یک خانم میانسال گرفته تا یک پسر جوان دانشجو، هر وقت بخواهد لباس بخرد، لوازم آرایشی و بهداشتی انتخاب کند یا به فکر تهیه‌ی انواع اکسسوری بیافتد، پیش از هر چیز به الانزا بیاید، پس از تحقیقات لازم و به دست آوردن تمامی اطلاعات لازم، برود سراغ خرید کردن و مطمئن باشد که کالای مورد نظر، با کیفیت مطلوب، در سریع‌ترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده، هر کجا که اراده کند، به دستش خواهد رسید.

ما در الانزا فکر می‌کنیم که خرید آسان و بی‌دغدغه، پیش از هر چیز یک لذت است. به خاطر همین است که از شما می‌خواهیم هر کجای ایران بزرگ که هستید، در این لذت شریک باشید. کنارتان هستیم.